Odpoveď na: Skúsenosti a recenzie

    Zdeněk Popelka
    Návštevník
    Zdravím výrobce pana L M a všechny uživatele Lotosu,

     

    i mě se přístroj porouchal asi po dvou měsících,říkal jsem si ,tak a penízky jsou fuč a pro důchodce nikterak malé.

    Napsal jsem mail panu L M a on mi výměnou poslal nový.

    Poslal přístroj dřív než mu dorazil ten můj porouchaný.

    Děkuji pane L M za Váš přístup je vidět ,že i v dnešní době dobří lidé ještě žijí.

    Přístroj používám asi tak tři hodiny denně na holé tělo přičemž mám Lotos přetažený ustřihlou kompresní punčochou aby nedocházelo ke styku přístroje s pokožkou,tak jak je uvedeno v pokynech.

    Zmizel mi modrofialový flíček na krku  pod uchem byl tam asi 20 let ,myslím ,že vznikl ze slunce ,které miluji a leckdy jsem to se sluněním přeháněl.

    Ano i já pozoruji ostřejší rozlišení textu při čtení ale není to stálý jev,přisuzoval jsem to bylinným směsím od léčitele,čistím si ledviny ,slezinu ,játra ale je možné ,že mi pomáhá i frekvence Lotosu.

    Zakoupení přístroje shledávám jako velmi přínosné pro svůj zdravotní stav ,dovolím si tvrdit ,že mi pomohl a to velmi od bolesti kolem implantátu.který mám v noze  v místech pod kolenem ke kotníku.

    Nyní podstupuji tříměsíční kůru  na zbavení se Stafylokoka zlatého,kterého jsem si po úrazu  z nemocnice přinesl ve svém těle domů.

    Jsem bojovník a nechci se smířit s tím co mi řekli dva primáři a dalších deset doktorů včetně obvodního ,že se Stafylokoka už nikdy nezbavím.

    přeji osloveným všechno dobré, s úctou Popelka