Ako sa s prístrojom Lotos 1 liečiť

Veľmi Jednoducho!

BioHarmonizér Lotos 1, sa zapnutý priloží na choré miesto a nechá pôsobiť.

Nie je nutné ho prikladať na holé telo, funguje veľmi dobre aj cez oblečenie, tenký paplón či vankúš. Avšak, čím bližšie ho budete mať k telu, tým efektívnejší bude účinok.

Je potrebné aspoň trošku poznať svoj zdravotný problém. Treba vedieť kam prístroj priložiť.

Napríklad pri bolesti hlavy nemusí pomôcť prikladať ho na hlavu, keď bolesť hlavy môže byť spôsobená napríklad problémom s trávením.

Môže sa striedavo používať aj na liečenie viacerých orgánov ak sú na rôznych miestach. Ide hlavne o to aby prístroj nebol príliš dlho zapnutý na jednom mieste.

Upozornenie

Neprikladajte vrchnú časť prístroja na holú kožu, ani vlhké, či kovové predmety. Vrchná časť disku je veľmi citlivá. Rozlaďuje to prístroj a výsledný terapeutický účinok je potom nulový.

Prístroj sa po chvíľke začne jemne hriať. To je úplne v poriadku, znamená to že nie je nijako rozladený a ide na plný výkon. (Hreje sa na teplotu okolo 40ºC to je ako teplota pri horúčke.)

Po priložení, väčšina ľudí necíti nič.

Ale niektorí citlivejší ľudia môžu cítiť na postihnutom mieste jemné štípanie, svrbenie, pálenie, zvláštny diskomfort, či dokonca bolesť. To je v poriadku. Avšak, ak je to príliš nepríjemné, treba s tým prestať, a nabudúce sa pokúsiť vydržať o niečo dlhšie. Zo začiatku kľudne stačí aj 5 minút. Telo si veľmi ľahko zvyká na liečivé pole BioHarmonizéra.

Často sa stáva, že cítiť práve to choré a postihnuté miesto.

Odporúča sa začínať veľmi opatrne a vnímavo ku svojmu telu, maximálne na 15 minútovom programe. Pretože do krvi sa môže začať uvoľňovať veľké množstvo uložených toxínov a hrozia nepríjemnosti.

Postupne časom, podľa potreby pridávajte čas používania.

Ide o to, aby si každý sám našiel optimálny čas spustenia prístroja (ideálnu dávku liečivého poľa). Neexistuje univerzálny návod.

Všetko vo vesmíre má svoju správnu mieru, a to isté platí aj pri používaní BioHarmonizéra. U každého človeka je to individuálne. Treba si nájsť zlatú strednú cestu.

Lotos 1 sa môže používať od 5 minút do jednej hodiny. Jeden alebo viackrát denne.

Netlačte na pílu!

V žiadnom prípade tu nefunguje logika: čím dlhšie ho mám zapnutý, tým rýchlejšie sa uzdravím! Niekedy menej znamená viac!

Napríklad:

Bol zaznamenaný prípad, kedy sa človek ťažko chorý na rakovinu (lekári mu dávali iba 2 týždne), vyliečil používaním iba 2 x denne po 5 minút.

A teraz opačný extrém:

Pacient, tiež chorý na rakovinu si nechal Mišinovu cievku pustenú celú noc niekoľko hodín. Telo sa začalo brániť, a výsledkom boli zapálené miesta po celom tele.

Preto sa režim zapnutia prístroja na nekonečno, neodporúča! Hrozí, že človek zaspí a výsledkom môžu byť nepríjemnosti.

Každý človek má svoju vlastnú mieru, vlastnú rýchlosť regenerácie tela, a jedinečný imunitný systém. Je to individuálne. Regenerácia prebieha u každého inou rýchlosťou. Vôbec nepomôže „tlačiť na pílu“, treba byť trpezlivý, všetko má svoj čas.

Niekedy sa výsledky dostavia takmer okamžite, niekedy sú badateľné až po niekoľkých dňoch. U každého človeka je rýchlosť regenerácie organizmu individuálna.

Počas obdobia liečenia je vhodná zdravá strava aby malo telo veľa vitamínov a minerálov.

Počas celého dňa treba piť veľa čistej vody: 1,5 až 2 litre denne. Pretože sa z tela vyplavuje veľa škodlivín. Urýchli to proces liečenia.

Použiť ho viac krát denne, je lepšie.

Väčší účinok dosiahnete keď si ten čas rozdelíte na viackrát denne, síce kratší čas, ale lepšie ako len jedenkrát a nadlho.

Najpraktickejšie je mať ho vždy po ruke na nočnom stolíku, takže sa môže používať dva krát denne, večer pred spaním a ráno po prebudení.

Pozor!

Lotos 1 ovplyvňuje citlivé prístroje, preto ho nepoužívajte radšej ani v blízkosti kardiostimulátora, ani v blízkosti dôležitých zariadení. Pre istotu ho nepoužívajte ani v tehotenstve.