Odpoveď na: Skúsenosti a recenzie

    Roman Pavlík
    Návštevník
    Dobrý deň,

    Prístroj mi veľmi pomáha, stále som mal suchý kašel, drhnutie, začal som prístroj používať tak, že dávam jeden deň prístroj / 1 hod. / na obličky a na druhý deň na pečeň / 1 hod./. Takto používam prístroj už 9 dní a cítim sa super !! Zo začiatku som dostal hnačku a ráno zvracanie bieleho hlienu, ale asi po 5 dňoch sa to upravilo a začali sa mi uvoľňovať hlieny z priedušiek, cítim ako sa stále  hlieny uvoľňujú. Každý deň sa cítim lepšie a lepšie, mám chuť do života,  viacej ma baví práca, nie som tak unavený, lepšie spím !!! Okrem problémov s prieduškami  mám po tele veľa tukových guľ, uvidím čo to bude robiť s týmto mojím dlhoročným problémom !!! Tento prístroj je veľmi dobrá vec a vrelo doporučujem každému, kto má zdravotné problémy !!! Dôležité je piť veľa čistej, kvalitnej, nezávadnej vody !!! Ja sa snažím denne vypiť aj 3-4 litre čistej vody, alebo  vody s vytlačeným citrónom, mám doma upravenú čistú, kvalitnú, pitnú  vodu, ruským filtrom. Prístroj Lotos  som kupoval synovi, má problémy s črevami, ale nechce si ho priložiť na črevá, neverí Lotosu, že mu pomôže, neviem, ako ho mám presvedčiť ??? Je to s ním veľmi ťažké, má svoju hlavu a nechce si dať poradiť !!!

    Poraďte mi nejaký fígel pán M,  ako ho k tomu donútiť a presvedčiť ho na prístroj Lotos ???  Budem vďačný za každú pomocnú radu !!!

     

    Ďakujem Vám veľmi za tento prístroj  pán Macko, je to geniálna vec, vrelo každému doporučujem, kto má zdravotné problémy  !!!

    S pozdravom Roman Pavlík