Skúsenosti a recenzie

 • Post
  Admin
  Keymaster
  Sem prosím píšte svoje skúsenosti s prístrojom Lotos 1.

  Podeľte sa o svoje skúsenosti.

  Pomôžete tak ostatným ľuďom zorientovať sa, prípadne nájsť správny spôsob liečenia.

Zobrazuje sa 8 odpovedí - 1 až 8 (z celkového počtu 8)
 • Replies
  petr šusták
  Návštevník
  Po měsíci používání přístroj přestal fungovat.
  Admin
  Keymaster

  petr šusták: přístroj po měsíci přestal fungovat!

  Dobrý deň pán Šusták,

  kontaktujte ma prosím na bioharmonizerlotos@gmail.com

  Prístroj Vám bezplatne opravím, vymením kus za kus, prípadne vrátim peniaze.

  Gréta Selucká
  Návštevník
  Ja som s prístrojom spokojná. Znížili sa mi dioptrie z trojok na jednotky,  vonku už vôbec nepotrebujem. Čítam len malé písmenká s jednotkami okuliarmi. Dávam si dvakrát mesačne na tri minúty. Liečim si aj ľavý kĺb oproti minulosti je to Lepšie menej bolestivé, tiež prikladám na päť minút trikrát do týždňa. Mala som bolesť ucha, priložila som si  na päť minút dvakrát denne po troch dňoch sa výrazne znížila.

   

  Zdeněk Popelka
  Návštevník
  Zdravím výrobce pana L M a všechny uživatele Lotosu,

   

  i mě se přístroj porouchal asi po dvou měsících,říkal jsem si ,tak a penízky jsou fuč a pro důchodce nikterak malé.

  Napsal jsem mail panu L M a on mi výměnou poslal nový.

  Poslal přístroj dřív než mu dorazil ten můj porouchaný.

  Děkuji pane L M za Váš přístup je vidět ,že i v dnešní době dobří lidé ještě žijí.

  Přístroj používám asi tak tři hodiny denně na holé tělo přičemž mám Lotos přetažený ustřihlou kompresní punčochou aby nedocházelo ke styku přístroje s pokožkou,tak jak je uvedeno v pokynech.

  Zmizel mi modrofialový flíček na krku  pod uchem byl tam asi 20 let ,myslím ,že vznikl ze slunce ,které miluji a leckdy jsem to se sluněním přeháněl.

  Ano i já pozoruji ostřejší rozlišení textu při čtení ale není to stálý jev,přisuzoval jsem to bylinným směsím od léčitele,čistím si ledviny ,slezinu ,játra ale je možné ,že mi pomáhá i frekvence Lotosu.

  Zakoupení přístroje shledávám jako velmi přínosné pro svůj zdravotní stav ,dovolím si tvrdit ,že mi pomohl a to velmi od bolesti kolem implantátu.který mám v noze  v místech pod kolenem ke kotníku.

  Nyní podstupuji tříměsíční kůru  na zbavení se Stafylokoka zlatého,kterého jsem si po úrazu  z nemocnice přinesl ve svém těle domů.

  Jsem bojovník a nechci se smířit s tím co mi řekli dva primáři a dalších deset doktorů včetně obvodního ,že se Stafylokoka už nikdy nezbavím.

  přeji osloveným všechno dobré, s úctou Popelka

   

   

   

  Roman Pavlík
  Návštevník
  Dobrý deň,

  Prístroj mi veľmi pomáha, stále som mal suchý kašel, drhnutie, začal som prístroj používať tak, že dávam jeden deň prístroj / 1 hod. / na obličky a na druhý deň na pečeň / 1 hod./. Takto používam prístroj už 9 dní a cítim sa super !! Zo začiatku som dostal hnačku a ráno zvracanie bieleho hlienu, ale asi po 5 dňoch sa to upravilo a začali sa mi uvoľňovať hlieny z priedušiek, cítim ako sa stále  hlieny uvoľňujú. Každý deň sa cítim lepšie a lepšie, mám chuť do života,  viacej ma baví práca, nie som tak unavený, lepšie spím !!! Okrem problémov s prieduškami  mám po tele veľa tukových guľ, uvidím čo to bude robiť s týmto mojím dlhoročným problémom !!! Tento prístroj je veľmi dobrá vec a vrelo doporučujem každému, kto má zdravotné problémy !!! Dôležité je piť veľa čistej, kvalitnej, nezávadnej vody !!! Ja sa snažím denne vypiť aj 3-4 litre čistej vody, alebo  vody s vytlačeným citrónom, mám doma upravenú čistú, kvalitnú, pitnú  vodu, ruským filtrom. Prístroj Lotos  som kupoval synovi, má problémy s črevami, ale nechce si ho priložiť na črevá, neverí Lotosu, že mu pomôže, neviem, ako ho mám presvedčiť ??? Je to s ním veľmi ťažké, má svoju hlavu a nechce si dať poradiť !!!

  Poraďte mi nejaký fígel pán M,  ako ho k tomu donútiť a presvedčiť ho na prístroj Lotos ???  Budem vďačný za každú pomocnú radu !!!

   

  Ďakujem Vám veľmi za tento prístroj  pán Macko, je to geniálna vec, vrelo každému doporučujem, kto má zdravotné problémy  !!!

  S pozdravom Roman Pavlík

   

  Admin
  Keymaster
  Dobrý deň pán Pavlík, ďakujem za peknú recenziu.

  Roman Pavlík: …začal som prístroj používať tak, že dávam jeden deň prístroj / 1 hod. / na obličky a na druhý deň na pečeň / 1 hod./. Takto používam prístroj už 9 dní a cítim sa super !! Zo začiatku som dostal hnačku a ráno zvracanie bieleho hlienu, ale asi po 5 dňoch sa to upravil…

  A však musím dodať, že používať prístroj hneď zo začiatku až na jednu hodinu to je naozaj dosť veľa. Opatrne s tým! Hnačka je typická prudká reakcia tela na prílišné použitie prístroja hneď zo začiatku. Stáva sa to keď telo ešte na to nie je zvyknuté a zbavuje sa škodlivín príliš rýchlo.

  Prosím prečítajte si návod ešte raz.

  Staré a veľmi múdre ľudové príslovia hovoria:

  Všetkého veľa škodí. Netreba príliš tlačiť na pílu. Pomali ďalej zájdeš. Všetko s mierou.

  A čo sa týka Vášho syna tak to naozaj neviem, snáď mu len ísť príkladom. Ak uvidí Váš zlepšujúci sa zdravotný stav, tak ho to snáď časom presvedčí.

  Ešte raz vďaka za peknú recenziu, a hlavne veľa zdravia Vám a Vášmu synovi.

  Jiří Kubů
  Návštevník
  Lotos je naprosto skvělý přístroj. Dovede pracovat snad se všemi potížemi v těle. Dokonce když si ho nechám přiložený z obou stran hlavy směrem k šišince, tak mám většinou barevné sny.

  Proto jsem si pořídil další kus, abychom se večer o něj nepřetahovali s manželkou 🙂

  Jitka Junková
  Návštevník
  Bioharmonizér Lotos si nemůžu dost vynachválit. Je mi 73 let a posledních asi 20 let mě trápily každoročně bércové vředy, až do té doby, než se ke mně dostal tento přístroj, je to asi před 2 roky na jaře. Tou dobou mi vždy začínalo moje  nekolikaměsíční trápení s vředy. Tentokrát jsem to nenechala rozběhnout a léčila 3x denně po 15 minutách a účinek jsem cítila už po prvních dnech, mizela bolest i začínající defekt na pokožce. Pak už stačilo jen 2x denně na doléčení. Od té doby žádné bércové vředy. Kdykoliv se mi v oblasti kotníků začne projevovat charakteristická bolest, nečekám až zesílí a nasadím 2x denně Lotos a za několik dní je po problému.                                                                                                                               Lotos mi pomohl rozehnat i začínající růži na noze. Protože jsem to už jednou zažila, poznala jsem v začátku, o co jde. Nasadila jsem Lotos  3x denně po 15 minutách.  Ty jsem rozdělila na 3 pětiminutovky okolo nohy v postiženém místě. Stav se zlepšoval až jsem mohla přejít na doléčení 2x denně. Návštěva u lékaře nebyla vůbec nutná a jen jsem vzpomínala jak při prvním tomto onemocnění mě doktorka málem hnala do nemocnice a antibiotika mě neminuly.  Přístroj mi pomáhá na všechno možné, třeba když mi nafouká do ucha a bolest v uchu mi nedá spát. Stačí většinou jen 2 až 3x zaléčit. Nikdy jsem nepoužila delší interval než 15 minut a stačilo. Lotos jsem koupila i pro dceru a koupím ho i pro druhou, bydlíme dál od sebe, tak aby byl v každé rodině jeden. Kdyby se někdo nemohl rozhodnout, tak bych ho rozhodně doporučila. Podle mě léčení energiemi je léčení budoucnosti a Lotos mi přijde určitě účinnější než třeba bioptronická lampa od Zepteru.
Zobrazuje sa 8 odpovedí - 1 až 8 (z celkového počtu 8)

Označené ako: 

Odpoveď na: Skúsenosti a recenzie
Vaše údaje: