Odpoveď na: Skúsenosti a recenzie

    Jitka Junková
    Návštevník
    Bioharmonizér Lotos si nemůžu dost vynachválit. Je mi 73 let a posledních asi 20 let mě trápily každoročně bércové vředy, až do té doby, než se ke mně dostal tento přístroj, je to asi před 2 roky na jaře. Tou dobou mi vždy začínalo moje  nekolikaměsíční trápení s vředy. Tentokrát jsem to nenechala rozběhnout a léčila 3x denně po 15 minutách a účinek jsem cítila už po prvních dnech, mizela bolest i začínající defekt na pokožce. Pak už stačilo jen 2x denně na doléčení. Od té doby žádné bércové vředy. Kdykoliv se mi v oblasti kotníků začne projevovat charakteristická bolest, nečekám až zesílí a nasadím 2x denně Lotos a za několik dní je po problému.                                                                                                                               Lotos mi pomohl rozehnat i začínající růži na noze. Protože jsem to už jednou zažila, poznala jsem v začátku, o co jde. Nasadila jsem Lotos  3x denně po 15 minutách.  Ty jsem rozdělila na 3 pětiminutovky okolo nohy v postiženém místě. Stav se zlepšoval až jsem mohla přejít na doléčení 2x denně. Návštěva u lékaře nebyla vůbec nutná a jen jsem vzpomínala jak při prvním tomto onemocnění mě doktorka málem hnala do nemocnice a antibiotika mě neminuly.  Přístroj mi pomáhá na všechno možné, třeba když mi nafouká do ucha a bolest v uchu mi nedá spát. Stačí většinou jen 2 až 3x zaléčit. Nikdy jsem nepoužila delší interval než 15 minut a stačilo. Lotos jsem koupila i pro dceru a koupím ho i pro druhou, bydlíme dál od sebe, tak aby byl v každé rodině jeden. Kdyby se někdo nemohl rozhodnout, tak bych ho rozhodně doporučila. Podle mě léčení energiemi je léčení budoucnosti a Lotos mi přijde určitě účinnější než třeba bioptronická lampa od Zepteru.